Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Selena Marie Gomez


Selena Marie Gomez

Selena Marie Gomez – ur 22 lipca 1992r. w Grand Prairie . Amerykańska aktorka i piosenkarka pochodzenia meksykańskiego,dorastała w Grand Prairie w Teksasie.Obecnie gra Alex Russo w ,,Czarodzieje z Waverly Place``.

Od września 2009 roku pełni funkcje ambasadora UNICEF. Pierwszy raz w telewizji pojawiła się w serialu dla dzieci ,,Barney i przyjaciele``.W 2006 roku pojawiła się także w drugim sezonie ,, Nie ma to jak hotel``.Obecnie gra w ,,Czarodziejach z Weverly Place``.

Śpiewać zaczęła w serialu dla dzieci Barney i przyjaciele. Następnie po otrzymaniu kilku drobnych ról w serialach Disneya, dostała własny serial Czarodzieje  z Waverly Place. Śpiewa piosenkę z czołówki serialu "Everything Is Not What It Seems". W jednym z odcinków zaśpiewała razem z David'em Henri'em piosenkę "Make It Happen". Nagrała piosenki do filmów, w których wystąpiła Kopciuszek: Roztańczona historia oraz Program ochrony Księżniczek. Również śpiewała w piosenkach do filmów 101 Dalmatyńczyków oraz Dzwoneczek. Nagrała trzy piosenki do filmu Czarodzieje z Waverly Place: Film. Przed swoimi szesnastymi urodzinami podpisała kontrakt z Hollywood Records. Jej album Kiss and Tell ukazał się 29 września 2009 roku w USA. Nagrała piosenkę "Live Like There's No Tomorrow" promującą film, w którym gra, Ramona i Beezus. 18 czerwca 2010 roku premierę miała jej pierwsza piosenka ("Round And Round"), z nowej płyty, "Year Without Rain". Na płycie będzie znajdowało się 10 utworów. Premiera w USA 21 września 2010 roku.


Głosuj (0)

Limo1998 14:30:32 28/09/2010 [Powrót] Komentuj

Selena Gomez ^^

VISITOR : 2165

.:: Book ::.
Dodaj do Księgi
Księga Gości 0

.:: About Me ::.
Dodaj do Ulubionych

.:: Last... ::.

2010
Wrzesień


.:: Fav ::.
.:: Links ::..:: Opis ::.

Strona Główna